موسسه آیلتس مشهد

ما در طول بیش از ده سال فعالیت تخصصی در زمینه تدریس و ارائه راهکار برای متقاضیان مدرک آیلتس هزاران فرد را در رسیدن به هدفشان همراهی کرده ایم. ناصر بهشتی، متولد ۱۳۵۷ در مشهد، مدرس زبان انگلیسی با بیست سال سابقه تدریس، و برنامه‌ریز و مدرس دوره‌های آمادگی آزمون‌های IELTS و PTE، طراح و تولیدکننده اصلی محتوای آموزشی بسته‌های آمادگی آزمون آیلتس است. این بسته‌های آموزشی شامل آموزش گام به گام مهارت‌ها، با تاکید بر معیار نمره‌دهی در آزمون، و ارزیابی و سنجش است. هر بسته آموزشی شامل فایل ویدیویی، پادکست آموزشی صوتی و نیز فایل‌های متنی در قالب pdf می‌باشد و به صورت درس به درس برای داوطلبان آزمون طراحی و تنظیم شده است. چنان‌چه متقاضی در هر مرحله از این دوره نیاز به راهنمایی آموزشی داشته باشد، می‌تواند از طریق پشتیبانی سوال خود را با مسئولین سایت در میان گذاشته و از برنامه‌ریزی گام به گام آموزشی و همراهی پشتیبان کمک بگیرد.

104
کسب نمره آیلتس 7
265
کسب نمره آیلتس 6 به بالا
212
کسب نمره آیلتس 5.5 به بالا
581
تعداد کل متقاضیان

“متعهدیم به موفقیت شما؛ با اطمینان در آزمون شرکت کنید.”

ناصر بهشتی - مدیر آیلتس مشهد

درباره ناصر بهشتی

ناصر بهشتی، متولد پاییز سال ۱۳۵۷ در مشهد، کارشناس ارشد، در حال حاضر مدرس و طراح دوره‌های تخصصی آمادگی IELTS در مشهد و همچنین همکار گروه آموزشی COMP4SS global در آکادمیک سیتی دبی است که دارای بیست سال سابقه‌ی مستمر تدریس زبان انگلیسی در سطوح مختلف (از زمستان سال ۱۳۷۷ تا کنون)، شامل ده سال تجربه تخصصی در زمینه تدریس دوره‌های آمادگی IELTS، می‌باشد.

ما چه می کنیم؟

گروه آموزشی آیلتس مشهد به عنوان نخستین گروه طراح دوره‌های خصوصی آمادگی آزمون آیلتس در مشهد، در سال ۱۳۸۶ توسط ناصر بهشتی مدرس مجرب زبان انگلیسی تاسیس شد. از زمان شروع فعالیت گروه تا به امروز، صدها زبان‌آموز با گذراندن دوره‌های برنامه‌ریزی شده و مدون، موفق به کسب نمره دلخواه در آزمون شده‌اند. این دوره‌ها به صورت فشرده و در تعداد جلسات به مراتب کمتری در مقایسه با آموزشگاه‌های سطح شهر و با کیفیتی بالاتر و تمرکز بر نکات آموزشی کلیدی برای موفقیت در آزمون طراحی شده‌اند. در حال حاضر دوره‌های حضوری فقط به صورت خصوصی برگزار می‌شوند اما در عین حال متقاضیان می‌توانند با صرف هزینه‌ی کمتر از طریق دوره‌های آنلاین آیلتس مشهد نیز برای آزمون آماده شوند.